6-7 lipca 2019r, były dla mieszkańców Gminy Krzemieniewo prawdziwą ucztą dobrej muzyki oraz znakomitą okazją zabaw dla młodszych mieszkańców, zorganizowaną przez Gminę Krzemieniewo przy współpracy z Gminnym Centrum Kultury w Krzemieniewie. Dzieci mimo licznych atrakcji mogły skorzystać z animacji prowadzonych przez: Tumko Team i Piotrem Witoniem.

W sobotnie popołudnie można było obejrzeć występy taneczne i muzyczne w wykonaniu młodzieży
z Naszej Gminy oraz wysłuchać koncertu Magdaleny Katarzyńskiej. O godz. 21.00 na scenie stadionu
w Pawłowicach pojawili się Panowie z zespołu Freaky Boys, którzy porwali do zabawy wszystkich zgromadzonych na stadionie. Po koncercie można było pobawić się z DJ Music Song Michał Szpurek.

W niedzielę 7 lipca odbył się Turniej Wsi . W zawodach uczestniczyło 16 sołectw. Pierwsze miejsce i Puchar Wójta Gminy Krzemieniewo - Radosława Sobeckiego wywalczyło sołectwo Oporowo zdobywając 92 pkt, na drugim miejscu znalazło się sołectwo Mierzejewo zdobywając 91pkt. Ostatnie miejsce na podium przypadło sołectwom Nowy i Stary Belęcin, którzy zdobyli 89 pkt. Po zakończonym turnieju organizatorzy zapewnili zabawy dla rodzin z Edwardem Baldysem . O godz. 20.00 rozpoczął się koncert „Droga do Nieba”, natomiast o godz. 21.00 na Dniach Gminy Krzemieniewo pojawiła się gwiazda wieczoru zespół „ De Mono” z wokalistą Andrzejem Krzywym na czele. Publiczność przywitała ich gromkimi brawami oraz aktywnie uczestniczyła w całym koncercie śpiewając największe hity zespołu takie jak : „Póki na to czas”, „ Moje miasto nocą” czy „ Kochać inaczej”. Koncert zakończył się oczywiście bisem podczas którego wokalista zespołu podziękował wszystkim za cudowną zabawę podczas koncertu i powiedział: pamiętajcie…przytulajcie się!!!

Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy za rok!

Głównym sponsorem wydarzenia była firma Gaz – System www.gaz-system.plGaleria zdjęć: